Fırıncılık mesleğinin bugünü ve geleceği için çalışıyoruz

Lesaffre 1974 yılında, fırıncıların ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek ve onlara daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için, "fırıncılık sektörünün ilk teknik destek merkezi olan Baking Center™" ı kurduğunda, fırıncılara ve fırıncılık mesleğinin geleceğine inanıyordu.

Lesaffre’ın bugün bir dünya devi olmasının altında bu inanç, yaptığı işe duyduğu saygı ve sorumluluk bilinci yatmaktadır. Bugün Lesaffre, dünya üzerindeki 5 kıtada, sayısı 25’e ulaşan Baking Center™ ağı ile tüm dünya fırıncılarına teknik destek hizmeti sunmanın yanı sıra onların kendilerini ve yaptıkları işi geliştirmelerini sağlamayı da hedeflemektedir.


Uluslararası tecrübemiz
sizin hizmetinizde

Lesaffre Baking Center™ ağının bir parçası olarak Lesaffre Orta Doğu ve Orta Asya Bölgesi altında, İstanbul’da konumlandırılmış olan Baking Center™ 17 bölge ülkesinde fırıncılık konusunda teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Lesaffre Orta Doğu ve Orta Asya Baking Center™ , bulunduğu bölgenin birbirinden çok farklı ekmekçilik coğrafyalarındaki çeşitli ihtiyaçlara, uluslararası bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde çözümler sunabilme gücüne sahiptir.