Tam donanımlı bir uygulama merkezi


Size bilginin ve tecrübenin paylaşıldığı; ürün sunumları ve eğitimlerin yapıldığı; yeni ürünlerin, tekniklerin, fikir ve projelerin geliştirildiği bir platformun kapılarını açıyoruz.

Uzmanlarımız, bilgi ve deneyimlerini paylaşmak, işinizi geliştirecek ve daha verimli hale getirecek öneriler sunmak, dünya fırıncılığı ile ilgili her türlü gelişmeden ve yenilikten haberdar etmek için sizleri bekliyor.

Teknik Destek

İstanbul’da konumlandırılmış olan Baking Center™ Uygulama Merkezi, standart Türk somun ekmeğinden pita ekmeğine kadar birçok farklı ürünün prosesini uygulayabilecek ve ilave çözümler geliştirebilecek altyapı ile donatılmıştır.

Ar-Ge Faaliyetleri

Sürekli devam eden araştırma geliştirme faaliyetlerimiz ile sadece maya çözümleri değil, aroma ve lezzet vericilerden blendlere, standart ekmek geliştiricilerden kişiye özel çözümlere kadar ihtiyaçlarınıza yönelik birçok ürünü sizler için geliştiriyoruz.

Demonstrasyon Faaliyetleri

Mevcut ürünlerimizi veya yeni ürün gruplarımızı daha yakından tanımanız ve ürünlerimizin performanslarını birebir deneyimleyebilmeniz için sizi ürün demonstrasyonlarımıza bekliyoruz.

Eğitim

Sektör çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile sektörde nitelikli iş gücünün artmasına yardımcı olarak fırıncılık sektörünün gelişimine ve geleceğine katkı sağlıyoruz.